Gražios formos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nuskausminamieji po OP

+2
Vannila
Lauryna
6 posters

Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Nuskausminamieji po OP

Rašyti  Lauryna Kv. 11 25, 2010 11:25 pm

Manau bus aktualu su laiku surasyt kam kokie vaistukai padejo jau bunant namuose galbut kazkam us labai naudinga didis
Lauryna
Lauryna

Pranešimų skaičius : 187
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  Vannila Pen. 11 26, 2010 12:05 am

Ne tik kokie namučiuose padėjo, o ir po operacijos iškart kokie nuskausminamieji:)
Vannila
Vannila

Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  world Pen. 11 26, 2010 12:19 am

Taip, manau besiruosiancioms tai butu itin aktuali informacija.
world
world

Pranešimų skaičius : 711
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  Lauryna Pir. 11 29, 2010 9:03 pm

pasidalinsiu patirtimi:
gyd po OP vaziuojant namo israse inflamac 50mg, kazkaip nelabai jis manes gelbejo.
vyras parveze nimesil ir Dolmen 25mg. poto ibuprofeno 600, po keliu dienu gerimo visu is eiles po 2 val. atradau "kokteiliuka", kuris leido ramiai ismiegot visa nakti super isgeriau 1 tablete dolmen ir uz 2 valandu isgeriau 1 ibuprofeno ir suveike super. ibuprofenas stiprus, antra tablete galima gert tik po 4 val maziausiai jei jau labai skauda, bet man super suveike ji su dolmenu super
Lauryna
Lauryna

Pranešimų skaičius : 187
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  Ani-ola Pir. 11 29, 2010 10:00 pm

Lauryna rašo:pasidalinsiu patirtimi:
gyd po OP vaziuojant namo israse inflamac 50mg, kazkaip nelabai jis manes gelbejo.
vyras parveze nimesil ir Dolmen 25mg. poto ibuprofeno 600, po keliu dienu gerimo visu is eiles po 2 val. atradau "kokteiliuka", kuris leido ramiai ismiegot visa nakti super isgeriau 1 tablete dolmen ir uz 2 valandu isgeriau 1 ibuprofeno ir suveike super. ibuprofenas stiprus, antra tablete galima gert tik po 4 val maziausiai jei jau labai skauda, bet man super suveike ji su dolmenu super
tau patirtimi dalintis galima , net nepamirškit merginos, kad tai NE PYRAGĖLIŲ VALGYMAS visdėlto reikia laikytis gydytojų arba vaistininko nurodymų, kad neperdozuoti ir neatsidurti ligoninėje poop , vaistai nuo skausmo, ne juokas, jie slopina netik skausmą, bet gali slopinti ir refleksus (pvz. kvėpavimą) atsakingus už gyvybiškai svarbių organų funkcionavimą.ATSARGIAI VADOVAUKITĖS KITŲ PATIRTIMI SU VAISTAISBeto kekvieno žmogaus organizmas skirtingai reaguoja
Ani-ola
Ani-ola

Pranešimų skaičius : 199
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  Lauryna Pir. 11 29, 2010 10:04 pm

Ani-ola, nu ne vaikai esam, saujom neryjam...manau visos supranta, kad cia ne zaidimas, man ligoninej buvo per greit antra doze suleide...buvo blogai...
Lauryna
Lauryna

Pranešimų skaičius : 187
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  Ani-ola Antr. 11 30, 2010 12:44 am

Lauryna rašo:Ani-ola, nu ne vaikai esam, saujom neryjam...manau visos supranta, kad cia ne zaidimas, man ligoninej buvo per greit antra doze suleide...buvo blogai...
taika suprantu kad ne vaikai , nepyk ne tau konkrečiai adresavau šį postą taika , matai, papulius didinasi ne tik moteriškės, kurios jau ištekėjusios, turi vaikučių, žodžiu turi gyvenimiškos patirties skaito .Taigi tokias (klinikoje sužinojau, kad kitos dar visai jaunutės geda darosi tokias operacijas) , kurioms šios patirties dar trūksta ir noriu perspėti. Be to visokių žmonių yra, juk užsienyje netgi instrukcijose kaip naudotis mikrobangų krosnele, skalbimo mašina ar indaplove , gamintojas įrašo kad gyvūnų ar mažų vaikų, naudotojai į vidų nekištų blink(atrodo savaime suprantama, bet matyt pasitaiko tokių atvejų neramu ) . Reklamuojant vienokius ar kitokius vaistus, netgi per TV yra perspėjama, kad pasikonsultuoti su gyd. arba vaistiniku . Taigi aš, tik iš geros valios noriu priminti ,kad su vaistais ATSARGIAI, kad neatsitiktų kaip tai švedei , kuri nuo per didelės narkozės nebeatsibudo cry
Ani-ola
Ani-ola

Pranešimų skaičius : 199
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  Vannila Antr. 11 30, 2010 12:51 am

Ani-ola, labai gerai padarei, norėjau ir aš pasisakyti, kad negalima aklai vadovautis.. tau
Vannila
Vannila

Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  Vannila Tr. 12 08, 2010 3:57 am

Na,pirmąją naktį man reikėjo vaistukų,suleido,ir žvakutę davė. Kitą dieną kentėti buvo galima,vaistų atsisakiau,bet prieš išeinant suleido dar seselė man. O išėjusi geriu,kai jau labai reik Ketanovą,ir gydytojo išrašytų nuo pūliavimų,infekcijų antibiotiką- Erythromycin 200mg. Tikiuos po savaitės [tiek dar būsiu Šiauliuose] jų gerti nebereikės.
Vannila
Vannila

Pranešimų skaičius : 320
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  world Kv. 12 09, 2010 7:59 pm

As nuo skausmo geriu ketanova, turiu ir ibuprofeno, bet vaistinej patare gerti vienos rusies vaistukus, kad nepakenkti sirdelei. Dar geriu antibiotikus, traumeli ir ta vaistuka, atpalaiduojanti raumenis. Dabar neturiu po ranka ir nepamenu pavadinimo rolleyes Bet, siaip kaip minejau, skaumsas nera toks didelis.
world
world

Pranešimų skaičius : 711
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  _noraaa_ Kv. 12 09, 2010 8:23 pm

MYDOCALM vadinasi,tie,kurie atpalaiduoja raumenukus.geras jis tikrai,veikia gerai,tik neperdaugint man sake klinikoj. Like a Star @ heaven
_noraaa_
_noraaa_

Pranešimų skaičius : 168
Join date : 2010-11-16

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  world Kv. 12 09, 2010 8:29 pm

Man ji 2 kart dienoj israse, ryte ir vakare.
world
world

Pranešimų skaičius : 711
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  baidykle Pen. 02 04, 2011 10:36 pm

man su savim nuo skausmo idejo Xeforapid 8 mg
baidykle
baidykle

Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2010-11-16

Atgal į viršų Go down

Nuskausminamieji po OP Empty Re: Nuskausminamieji po OP

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume