Gražios formos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

+17
Lialyna
VVaidaVV
jurga09
ramasyte
NoRomance
ewute.rom
Dodže
Akvilexxx
airidab
Dominika
world
eglelapas
baidykle
mytime
Ani-ola
drop
Lauryna
21 posters

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  candy* Pen. 05 13, 2011 8:00 am

Lialyna rašo:priminkit man prasau, viska pamirsau po 1 OP. Mano naujam papuliui 3 savaites, kai gydytojas iseme siulus uzkliajavo man pkleistriuka. as iki siol esu su juo. ar jau reikia nuimt??? kai einu i dusa ant virsaus uzklijuoju kuris neperslampa, po to nuimu, o ta palieku.
sveikute, man rodosi, kad jau reikia nuimti, as lyg po savaites nuemiau ta GP pleistra kai jis man istrauke siulus smile
candy*
candy*

Pranešimų skaičius : 235
Join date : 2010-11-21

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  mytime Pen. 05 13, 2011 10:47 am

Lialyna rašo:priminkit man prasau, viska pamirsau po 1 OP. Mano naujam papuliui 3 savaites, kai gydytojas iseme siulus uzkliajavo man pkleistriuka. as iki siol esu su juo. ar jau reikia nuimt??? kai einu i dusa ant virsaus uzklijuoju kuris neperslampa, po to nuimu, o ta palieku.
Taip pat manau, kad gali ramiausiai nuimti ir jeigu nebėra šašiukų, pradėti klijuoti pleistriukus nuo randų. Bet jei ką - paskambink Raubai ir paklausk, jis gerulis, paaiškins ir viską pasakys. taip
mytime
mytime
Admin

Pranešimų skaičius : 1421
Join date : 2010-11-15
Miestas : Vilnius

https://graziosformos.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  candy* Pen. 05 13, 2011 9:23 pm

mytime rašo:
Lialyna rašo:priminkit man prasau, viska pamirsau po 1 OP. Mano naujam papuliui 3 savaites, kai gydytojas iseme siulus uzkliajavo man pkleistriuka. as iki siol esu su juo. ar jau reikia nuimt??? kai einu i dusa ant virsaus uzklijuoju kuris neperslampa, po to nuimu, o ta palieku.
Taip pat manau, kad gali ramiausiai nuimti ir jeigu nebėra šašiukų, pradėti klijuoti pleistriukus nuo randų. Bet jei ką - paskambink Raubai ir paklausk, jis gerulis, paaiškins ir viską pasakys. taip
As po savaites kai istrauke siulus nuemiau GP uzklijuotus pleistrus ir tuomet klijavau pleistriukus gal apie menesi kuriuos jis man dave. turbut ten priklause prie Cereform implantu ax o po to jau klijavau Mepiform super kazkur dar 4 men ar truputi daugiau, bet realiai randukais nesu patenkinta, isivaizdavau, kad po metu jie vos matomi liks ir lyg plauko storumo, o pas mane jie balti, gan matomi ir aplink juos oda paraudusi neramu bet nieko, viskas gerai, taip siandien pasimatavau savo apimtis, po krutine 69cm per krutine cm 86, per klubus 86, na liemuo 62, bet va visai manau proporcingai man cia sudejo tuos papulius clap_1 kai kitos paraso 98 per ktutine ir verkia, tai ka man tuomet sakyt, kai net 90 nesiekia liezuvis bet as visai patenkinta, nieks nieko nepastebi,as to ir nenoreciau man svarbu, kad kai nusirengiu matau gan dailia krutine ir nereikia nei pries save nei pries mylima zmogu kompleksuoti, svarbu patikti sau, o ne tam operuotis, kad matytu kiti didis nebent demesio trukumas butu hahaha
candy*
candy*

Pranešimų skaičius : 235
Join date : 2010-11-21

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  drop Pen. 05 13, 2011 9:55 pm

candy* rašo:
mytime rašo:
Lialyna rašo:priminkit man prasau, viska pamirsau po 1 OP. Mano naujam papuliui 3 savaites, kai gydytojas iseme siulus uzkliajavo man pkleistriuka. as iki siol esu su juo. ar jau reikia nuimt??? kai einu i dusa ant virsaus uzklijuoju kuris neperslampa, po to nuimu, o ta palieku.
Taip pat manau, kad gali ramiausiai nuimti ir jeigu nebėra šašiukų, pradėti klijuoti pleistriukus nuo randų. Bet jei ką - paskambink Raubai ir paklausk, jis gerulis, paaiškins ir viską pasakys. taip
As po savaites kai istrauke siulus nuemiau GP uzklijuotus pleistrus ir tuomet klijavau pleistriukus gal apie menesi kuriuos jis man dave. turbut ten priklause prie Cereform implantu ax o po to jau klijavau Mepiform super kazkur dar 4 men ar truputi daugiau, bet realiai randukais nesu patenkinta, isivaizdavau, kad po metu jie vos matomi liks ir lyg plauko storumo, o pas mane jie balti, gan matomi ir aplink juos oda paraudusi neramu bet nieko, viskas gerai, taip siandien pasimatavau savo apimtis, po krutine 69cm per krutine cm 86, per klubus 86, na liemuo 62, bet va visai manau proporcingai man cia sudejo tuos papulius clap_1 kai kitos paraso 98 per ktutine ir verkia, tai ka man tuomet sakyt, kai net 90 nesiekia liezuvis bet as visai patenkinta, nieks nieko nepastebi,as to ir nenoreciau man svarbu, kad kai nusirengiu matau gan dailia krutine ir nereikia nei pries save nei pries mylima zmogu kompleksuoti, svarbu patikti sau, o ne tam operuotis, kad matytu kiti didis nebent demesio trukumas butu hahaha
Dziaugiuosi uz tave, kad esi daili . Bet jei tu cia apie mane, tai pas mane per krutine 79-80cm, o ne 98 ir liemens as apskritai neturiu, bet del to neverkiu
Ir neatsibodo tau is manes dergtis?
drop
drop

Pranešimų skaičius : 590
Join date : 2010-11-16
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  drop Pen. 05 13, 2011 9:59 pm

Candy, gerbiamoji, tikriausiai jauciate malonuma kandziodama kitam
drop
drop

Pranešimų skaičius : 590
Join date : 2010-11-16
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  candy* Pen. 05 13, 2011 10:19 pm

drop rašo:Candy, gerbiamoji, tikriausiai jauciate malonuma kandziodama kitam
Drop, as net neturejau taves omenyje, siaip tik pLYGINIMUI BET KOKIUS DUOMENIS PARASIAU, NEZINAU KODEL SAU PRITAIKEI MANO KOMENTARA hm
candy*
candy*

Pranešimų skaičius : 235
Join date : 2010-11-21

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  candy* Pen. 05 13, 2011 10:23 pm

be to, tikrai dabar susinervinau, niekam net netaikiau savo komentaro siandien rasydama, as juk apie save rasiau, negalvodama apie nieka kita, tiesiog nusimaudziau ir idomumo delei pasimatavau duomenis, siaip keista , kad tu sau pritaikei, nes net nelyginau.... ax labai jautri tapai Drop, tikrai nesikandzioju ir nebandau nieko izeisti ir pan nene bet nezinau net ko cia ir teisinuosi, nesijauciu del nieko kalta frusty
candy*
candy*

Pranešimų skaičius : 235
Join date : 2010-11-21

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Akvilexxx Št. 05 14, 2011 7:52 am

Drop, tikrai neįsižeisk nuo candy komentarų, tikrai ne tau jie skirti mirksiukas yra pas mus ir tokių mergaičių, kurios su didele apimtim verkia, kad nori dar didesnės, manau tą candy ir turėjo omeny ax

Gero vakaro visoms mergaitėms gele
Akvilexxx
Akvilexxx

Pranešimų skaičius : 660
Join date : 2011-01-14
Age : 40
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Clam Sk. 01 22, 2012 1:25 am

Sveikos mergaites,

Turiu klausima del implantu paso, ar kaip jis ten vadinamas. Man kol kas gydytojas nieko nedave (operavo G.Rauba), bet gal ir ne visai i tema buvo, nes operavo penktadieni, tada as dar tokia "apsiblausus" buvau nuo vaistu, o sestadieni buvo trumpam uzvaziaves apziuret. Dabar pas ji vaziuosiu siulu istraukimui arba ateinanti penktadieni, arba sausio 30 d., pirmadieni. Tai noriu pasiklausti - ar tas implantu pasas visada priklauso? Nes liemenele pvz as nusipirkau pati, kadangi tas zmogus, kuris mano chirurgui siunte implantus, liemeneles tuo metu neturejo nea Mano Cereform implantai, jei jis man del to paso nieko nesakys, as jo pati uzklausiu, bet dabar galvoju, ar visada ji duoda? ax
Clam
Clam

Pranešimų skaičius : 232
Join date : 2012-01-06

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Braske Sk. 01 22, 2012 1:55 am

Clam rašo:Sveikos mergaites,

Turiu klausima del implantu paso, ar kaip jis ten vadinamas. Man kol kas gydytojas nieko nedave (operavo G.Rauba), bet gal ir ne visai i tema buvo, nes operavo penktadieni, tada as dar tokia "apsiblausus" buvau nuo vaistu, o sestadieni buvo trumpam uzvaziaves apziuret. Dabar pas ji vaziuosiu siulu istraukimui arba ateinanti penktadieni, arba sausio 30 d., pirmadieni. Tai noriu pasiklausti - ar tas implantu pasas visada priklauso? Nes liemenele pvz as nusipirkau pati, kadangi tas zmogus, kuris mano chirurgui siunte implantus, liemeneles tuo metu neturejo nea Mano Cereform implantai, jei jis man del to paso nieko nesakys, as jo pati uzklausiu, bet dabar galvoju, ar visada ji duoda? ax

Visada duoda , butiai , cia kaip garantinis cekis gaunasi , jei jo nera jokios garantijos , jei man neduotu suabejociau implantu autentiskumu ir naujiskumu . nes implantu dezei tas pasas visada buna , ten tokia kortele plastikine , kuria turi uzpildyti gyd . bet manau , kad tavasia gyd pamirso , butinai primink jam
Braske
Braske

Pranešimų skaičius : 343
Join date : 2011-07-06

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Flirt Sk. 01 22, 2012 4:21 am

Braske rašo:
Clam rašo:Sveikos mergaites,

Turiu klausima del implantu paso, ar kaip jis ten vadinamas. Man kol kas gydytojas nieko nedave (operavo G.Rauba), bet gal ir ne visai i tema buvo, nes operavo penktadieni, tada as dar tokia "apsiblausus" buvau nuo vaistu, o sestadieni buvo trumpam uzvaziaves apziuret. Dabar pas ji vaziuosiu siulu istraukimui arba ateinanti penktadieni, arba sausio 30 d., pirmadieni. Tai noriu pasiklausti - ar tas implantu pasas visada priklauso? Nes liemenele pvz as nusipirkau pati, kadangi tas zmogus, kuris mano chirurgui siunte implantus, liemeneles tuo metu neturejo nea Mano Cereform implantai, jei jis man del to paso nieko nesakys, as jo pati uzklausiu, bet dabar galvoju, ar visada ji duoda? ax

Visada duoda , butiai , cia kaip garantinis cekis gaunasi , jei jo nera jokios garantijos , jei man neduotu suabejociau implantu autentiskumu ir naujiskumu . nes implantu dezei tas pasas visada buna , ten tokia kortele plastikine , kuria turi uzpildyti gyd . bet manau , kad tavasia gyd pamirso , butinai primink jam
Butinai butinai paprasyk, nes ta implantu pasa visos privalome su savim nesiotis, jei neduok dieve nelaime kokia ar kas taip
Flirt
Flirt
Admin

Pranešimų skaičius : 471
Join date : 2011-05-04
Age : 39

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  VVaidaVV Pir. 01 23, 2012 12:23 am

Clam, man irgi po op nepadave, pamirses buvo. kai atvaziavau siulu traukti, tada ir padave tau
VVaidaVV
VVaidaVV

Pranešimų skaičius : 911
Join date : 2010-12-19

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 3 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume