Gražios formos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

+17
Lialyna
VVaidaVV
jurga09
ramasyte
NoRomance
ewute.rom
Dodže
Akvilexxx
airidab
Dominika
world
eglelapas
baidykle
mytime
Ani-ola
drop
Lauryna
21 posters

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Dominika Št. 01 29, 2011 11:16 am

Akvilexxx rašo:
airidab rašo:
Dominika rašo:
Akvilexxx rašo:Mergaičiukės, šiandien dar tik siūliukus ištraukė, sakė po 10d nusipirkti Mepiform pleistriukus ax reikalas tas, kas ant to lapuko pažymėta nu kokio dydžio reikia ir kad nesterilūs ax nuvažiavo vyras į vaistinę, sako užsakyt juos reikia, bet to dydžio pleistriukų kompe jai rodo tik sterilius hm iš vis, kaip suprast sterilūs ir nesterilūs hm ir dar šiaip klausimėlis, kiek maždaug laiko naudojot juos kol randukas pagražėjo, neįsivaizduoju kokio ilgio čia laikotarpis hm
As kai pirkau, tai net neklausiau sterilus ar ne, man atrodo kad Mepiform yra vienos rusies, tik skirtingu dydziu, ir keista kad reikia uzsakyneti, eurovaistinei visada perku ir be isankstinio uzsakymo hm O naudoju jau 3 menesius ir naudosiu toliau, man atrodo iki 6 men, ar net ilgiau, kol randukas visiskai isbluks, pas mane vienas randukas graziai atrodo, o kitas storesnis ir dar raudonas ax

O kokio ismatavimo pleistrus perkat? Pas mane pjuvis po krutine, nzn kokio dydzio butu protingiausia pirkti, nes maciau internete kad ismatavimai jo yra 5x7,5; 10x18; 4x30. Jei didesnius ir karpyti tai nzn kazin ten paskui gerai uzsiklijuoja hm
Labukas gele pas mane ir po krūtimis pjūvis, tai pažymėta lapuke 5x7,5 mirksiukas bet dar tik po savaitėlės kokios pirksiu, tai manau ir tau toki tiks mirksiukas

As perku 5x7.5, dezuteje 4 pleistrai, viena kerpu i 4 dalys, nes ilgis mazdaug kaip ir randuko, o ploti jau galima kirpti kaip jus norite, man patogiau i 4 dalys, zinau kad tikrai "pataikysiu" smile
Dominika
Dominika

Pranešimų skaičius : 136
Join date : 2010-11-16

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Akvilexxx Št. 01 29, 2011 8:52 pm

Ačiū Dominika gele randelis nėra storas, matyt super ir į 4 dalis rolleyes
Akvilexxx
Akvilexxx

Pranešimų skaičius : 660
Join date : 2011-01-14
Age : 40
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  airidab Sk. 01 30, 2011 4:09 am

Dominika rašo:
Akvilexxx rašo:
airidab rašo:
Dominika rašo:
Akvilexxx rašo:Mergaičiukės, šiandien dar tik siūliukus ištraukė, sakė po 10d nusipirkti Mepiform pleistriukus ax reikalas tas, kas ant to lapuko pažymėta nu kokio dydžio reikia ir kad nesterilūs ax nuvažiavo vyras į vaistinę, sako užsakyt juos reikia, bet to dydžio pleistriukų kompe jai rodo tik sterilius hm iš vis, kaip suprast sterilūs ir nesterilūs hm ir dar šiaip klausimėlis, kiek maždaug laiko naudojot juos kol randukas pagražėjo, neįsivaizduoju kokio ilgio čia laikotarpis hm
As kai pirkau, tai net neklausiau sterilus ar ne, man atrodo kad Mepiform yra vienos rusies, tik skirtingu dydziu, ir keista kad reikia uzsakyneti, eurovaistinei visada perku ir be isankstinio uzsakymo hm O naudoju jau 3 menesius ir naudosiu toliau, man atrodo iki 6 men, ar net ilgiau, kol randukas visiskai isbluks, pas mane vienas randukas graziai atrodo, o kitas storesnis ir dar raudonas ax

O kokio ismatavimo pleistrus perkat? Pas mane pjuvis po krutine, nzn kokio dydzio butu protingiausia pirkti, nes maciau internete kad ismatavimai jo yra 5x7,5; 10x18; 4x30. Jei didesnius ir karpyti tai nzn kazin ten paskui gerai uzsiklijuoja hm
Labukas gele pas mane ir po krūtimis pjūvis, tai pažymėta lapuke 5x7,5 mirksiukas bet dar tik po savaitėlės kokios pirksiu, tai manau ir tau toki tiks mirksiukas

As perku 5x7.5, dezuteje 4 pleistrai, viena kerpu i 4 dalys, nes ilgis mazdaug kaip ir randuko, o ploti jau galima kirpti kaip jus norite, man patogiau i 4 dalys, zinau kad tikrai "pataikysiu" smile

Aciu merginos, bet as skaiciau apie siuos pleistrus tai parasyta, kad kai ji uzklijuoji jis turi dengti ne tik randeli, bet ir apie 1 cm sveikos odos apie randa. Tai del to man ir iskilo klausimas kokius perkat ir kaip naudojat, dekui tau
airidab
airidab

Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2011-01-14

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Dodže Pen. 02 04, 2011 2:32 am

Sveikos, kas žinot kiek laiko reikia tepti randus? Sąžiningai pratepliojau 3 mėn. o va 4mėn. paskutini tai jau kartais ir pamiršdavau tai gaudavosi 1 k./d. Taigi viena pakuote tepaliuko jau baigiau galvoju gal dabar kokių pleistriukų nusipirkti, na konpensuoti ta nevisai sąžiningai pratepliotą mėn. Kaip manot ar dar pirkt man. pleistriukų? hm
Dodže
Dodže

Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2010-11-17
Age : 42
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Akvilexxx Pen. 02 04, 2011 2:38 am

Dodže rašo:Sveikos, kas žinot kiek laiko reikia tepti randus? Sąžiningai pratepliojau 3 mėn. o va 4mėn. paskutini tai jau kartais ir pamiršdavau tai gaudavosi 1 k./d. Taigi viena pakuote tepaliuko jau baigiau galvoju gal dabar kokių pleistriukų nusipirkti, na konpensuoti ta nevisai sąžiningai pratepliotą mėn. Kaip manot ar dar pirkt man. pleistriukų? hm
Aš galvoju jei dar ryškūs tai reikia hm šiaip tai man ir iškilo toks klausimas, keik va pleistrus ar tepalukus reik naudot,matyt čia ir daug nuo odos, gijimo priklauso ax
Akvilexxx
Akvilexxx

Pranešimų skaičius : 660
Join date : 2011-01-14
Age : 40
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  ewute.rom Pen. 02 04, 2011 2:51 am

Man asmeniskai praejus savaitei po op, uzklijavo pleistriukus ir liepe 10 dienu pavaiksciot, ir daugaiu nieko nesake... tad as nusipirkau nuo randu tepaliuka ir ji tepu, jis vadinasi Dermatix ultra.
ewute.rom
ewute.rom

Pranešimų skaičius : 110
Join date : 2010-11-16

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Akvilexxx Pen. 02 04, 2011 3:29 am

ewute.rom rašo:Man asmeniskai praejus savaitei po op, uzklijavo pleistriukus ir liepe 10 dienu pavaiksciot, ir daugaiu nieko nesake... tad as nusipirkau nuo randu tepaliuka ir ji tepu, jis vadinasi Dermatix ultra.
Man ir taip pat, ištraukė siūlus, užklijavo pleistrą, o po 10d sakė nusipirkti Mepiform pleistrus, nes tepalas patogiau kai pjūvis pažastyse ax
Akvilexxx
Akvilexxx

Pranešimų skaičius : 660
Join date : 2011-01-14
Age : 40
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  ewute.rom Pen. 02 04, 2011 11:46 am

Akvilexxx rašo:
ewute.rom rašo:Man asmeniskai praejus savaitei po op, uzklijavo pleistriukus ir liepe 10 dienu pavaiksciot, ir daugaiu nieko nesake... tad as nusipirkau nuo randu tepaliuka ir ji tepu, jis vadinasi Dermatix ultra.
Man ir taip pat, ištraukė siūlus, užklijavo pleistrą, o po 10d sakė nusipirkti Mepiform pleistrus, nes tepalas patogiau kai pjūvis pažastyse ax
na taip pleistriukus klijuoti pazastyse nelabai patogu butų klijuoti ;)
ewute.rom
ewute.rom

Pranešimų skaičius : 110
Join date : 2010-11-16

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Akvilexxx Sk. 02 06, 2011 9:15 pm

Mergaitės Iš Kauno, kur perkat Mepiform hm kelias vaistines aplankiau, neturi reikai užsakinėt, nesuprantu blink gal sakau yra kur iš kart turi hm arba reiks paskambinėti hm
Akvilexxx
Akvilexxx

Pranešimų skaičius : 660
Join date : 2011-01-14
Age : 40
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Ani-ola Sk. 02 06, 2011 10:48 pm

Akvilexxx rašo:Mergaitės Iš Kauno, kur perkat Mepiform hm kelias vaistines aplankiau, neturi reikai užsakinėt, nesuprantu blink gal sakau yra kur iš kart turi hm arba reiks paskambinėti hm
pati esu klaipėdietė, bet ir čia ilgai ieškojau smoke , pabandyk užeiti į eurovaistinę, jei neturės jie gali pasižiūrėti kokioje miesto eurovaistinėje jų yra taip (bent jau klaipėdoje man pasakė)
Ani-ola
Ani-ola

Pranešimų skaičius : 199
Join date : 2010-11-15

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Akvilexxx Sk. 02 06, 2011 11:05 pm

Ani-ola rašo:
Akvilexxx rašo:Mergaitės Iš Kauno, kur perkat Mepiform hm kelias vaistines aplankiau, neturi reikai užsakinėt, nesuprantu blink gal sakau yra kur iš kart turi hm arba reiks paskambinėti hm
pati esu klaipėdietė, bet ir čia ilgai ieškojau smoke , pabandyk užeiti į eurovaistinę, jei neturės jie gali pasižiūrėti kokioje miesto eurovaistinėje jų yra taip (bent jau klaipėdoje man pasakė)
Pasiskambinau, radau, nepilną pakuotę, bet pradžiai užteks rolleyes
Akvilexxx
Akvilexxx

Pranešimų skaičius : 660
Join date : 2011-01-14
Age : 40
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Akvilexxx Pir. 02 07, 2011 9:02 am

Mergaitės, klausumukas galvojaaa užsiklijuosiu šiandien Mepiform, kažkaip galvojau, kad vaikščioji kol atlimpa, tada dedi naują galvojaaa o va ant pakuotės parašyta, kad kartą per dieną nulipinti pleistrą, nuplauti tą vietą, vėl užlipinti tą patį, po kelių dienų kitą klijuot, tai kaip jūs darot hm
Akvilexxx
Akvilexxx

Pranešimų skaičius : 660
Join date : 2011-01-14
Age : 40
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Dominika Pir. 02 07, 2011 9:39 am

Akvilexxx rašo:Mergaitės, klausumukas galvojaaa užsiklijuosiu šiandien Mepiform, kažkaip galvojau, kad vaikščioji kol atlimpa, tada dedi naują galvojaaa o va ant pakuotės parašyta, kad kartą per dieną nulipinti pleistrą, nuplauti tą vietą, vėl užlipinti tą patį, po kelių dienų kitą klijuot, tai kaip jūs darot hm
As viena karta per diena nuplaunu randa, o nesioti gali kol jis limpa, apie 5-6 dienas tikrai saule
Dominika
Dominika

Pranešimų skaičius : 136
Join date : 2010-11-16

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  NoRomance Pir. 04 04, 2011 10:53 pm

kai einat po dusu kaip ta pleistra uzsiklijuojat dar ir dar karta?jis toks plonas,kai nusiemiau susiraite ir nebeisejo dar karta uzsiklijuoti...
NoRomance
NoRomance

Pranešimų skaičius : 771
Join date : 2011-03-16

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  drop Pir. 04 04, 2011 10:57 pm

NoRomance rašo:kai einat po dusu kaip ta pleistra uzsiklijuojat dar ir dar karta?jis toks plonas,kai nusiemiau susiraite ir nebeisejo dar karta uzsiklijuoti...
O aš nenusiimu, maudausi su jais Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 160254
drop
drop

Pranešimų skaičius : 590
Join date : 2010-11-16
Miestas : Klaipėda

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  ramasyte Tr. 04 13, 2011 7:53 am

randams aš naudoju šį pieštuką http://www.iherb.com/Palmer-s-Cocoa-Butter-Formula-Scar-Stick-SPF-50-0-5-oz-14-g/26935?at=0

arba šitą tepaliuką, http://www.iherb.com/Scar-Zone-Topical-Scar-Diminishing-Cream-1-oz-28-g/27406?at=0
iš čia galima pačioms parsisiūsti, už 4 $, o pirmam apsipirkimui kodas EZE015 duos 5$ nuolaida pirmam apsipirkimui mirksiukas
man aplamai ta parduotuvė kaip narkotikas, kai įlendu amžinai ko nors prisiperku ax

o pleistro nebenaudoju nes mane nuo jo labai bėrė, ir randai kažkaip baisiai atrodydavo nuėmus pleistrą blink
ramasyte
ramasyte

Pranešimų skaičius : 164
Join date : 2010-12-06

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  jurga09 Kv. 04 14, 2011 7:57 pm

Sveikos mergaites, atejo laikas ir man pleistrus ant randeliu klijuoti, tai is kart klausimu iskilo kruva zinute turiu cereform pleistriukus, daktaras siule dar dermatix tepaliuka nusipirkti, bet realiai tai man atrodo to tepaliuko kaip ir nebereikia, pvz 5 dienos su pleistriuku o 6 diena su ersketroziu ar saltalankiu aliejumi pasitepti na kaip jus galvojat galvojaaa
jurga09
jurga09

Pranešimų skaičius : 60
Join date : 2011-03-22

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  mytime Kv. 04 14, 2011 9:33 pm

jurga09 rašo:Sveikos mergaites, atejo laikas ir man pleistrus ant randeliu klijuoti, tai is kart klausimu iskilo kruva zinute turiu cereform pleistriukus, daktaras siule dar dermatix tepaliuka nusipirkti, bet realiai tai man atrodo to tepaliuko kaip ir nebereikia, pvz 5 dienos su pleistriuku o 6 diena su ersketroziu ar saltalankiu aliejumi pasitepti na kaip jus galvojat galvojaaa
Arba pleistriukai, arba tepaliukas. Bent man patogiau pleistriukai, nereikia kasdien tepliotis, be to, su jais ramiausiai maudausi po dušu. maudosi
mytime
mytime
Admin

Pranešimų skaičius : 1421
Join date : 2010-11-15
Miestas : Vilnius

https://graziosformos.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  VVaidaVV Pen. 05 06, 2011 10:38 pm

Iki sio naudojau vien Mepiform pleistriukus. na superiniai jie, bet vakar uzsukau i universiteto vaistine, sakau gal kokio apiejuko, pamaitinti odai, kur randeliai. Tai vaistininke sake geriausias aliejukas randeliams - paprasciausias alyvuogiu aliejus. Atsimenu ta pati C.R.I.S.T.A.L. sake (dingusi ji jau is sm)
Bet dar vaistininke parekomendavo ajurvedini kremuka. kaina juokinga (6.76 lt), o sake tikrai veiksmingas. Visos vaistines darbuotojos sake isbandziusios ant saves, savo vaiku.
Tad manau parasysiu ir jums, kai baigsite naudoti brangius kremukus ar pleistriukus, galite pabandyti si krema "Clearwin".
Instrukcija rusiskai surasyta, tai sunkiai man sektusi ja issifruoti. Mazas lapukas lietuviskai uzrasyta: efektyvus ajurvedinis kremas nuo randu, pigmentiniu demiu, tamsiu ratilu po akimis. mazina nudegimu, ipjovimu zymes ir kitus odos defektus. Kremas minkstina, svelnina oda ir suteikia sveika spalva. Gamintojas "Asa Oversiz" INDIJA.
VVaidaVV
VVaidaVV

Pranešimų skaičius : 911
Join date : 2010-12-19

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Akvilexxx Pen. 05 06, 2011 10:39 pm

VVaidaVV rašo:Iki sio naudojau vien Mepiform pleistriukus. na superiniai jie, bet vakar uzsukau i universiteto vaistine, sakau gal kokio apiejuko, pamaitinti odai, kur randeliai. Tai vaistininke sake geriausias aliejukas randeliams - paprasciausias alyvuogiu aliejus. Atsimenu ta pati C.R.I.S.T.A.L. sake (dingusi ji jau is sm)
Bet dar vaistininke parekomendavo ajurvedini kremuka. kaina juokinga (6.76 lt), o sake tikrai veiksmingas. Visos vaistines darbuotojos sake isbandziusios ant saves, savo vaiku.
Tad manau parasysiu ir jums, kai baigsite naudoti brangius kremukus ar pleistriukus, galite pabandyti si krema "Clearwin".
Instrukcija rusiskai surasyta, tai sunkiai man sektusi ja issifruoti. Mazas lapukas lietuviskai uzrasyta: efektyvus ajurvedinis kremas nuo randu, pigmentiniu demiu, tamsiu ratilu po akimis. mazina nudegimu, ipjovimu zymes ir kitus odos defektus. Kremas minkstina, svelnina oda ir suteikia sveika spalva. Gamintojas "Asa Oversiz" INDIJA.
Aš noriu pabandyt, tik įdomu kur Kaune man jį gaut hm kartais aš ir nusiimu pleistrus, palieku parai be nieko, aliejuku pateplioju super
Akvilexxx
Akvilexxx

Pranešimų skaičius : 660
Join date : 2011-01-14
Age : 40
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  VVaidaVV Pen. 05 06, 2011 10:42 pm

Akvilexxx rašo:
VVaidaVV rašo:Iki sio naudojau vien Mepiform pleistriukus. na superiniai jie, bet vakar uzsukau i universiteto vaistine, sakau gal kokio apiejuko, pamaitinti odai, kur randeliai. Tai vaistininke sake geriausias aliejukas randeliams - paprasciausias alyvuogiu aliejus. Atsimenu ta pati C.R.I.S.T.A.L. sake (dingusi ji jau is sm)
Bet dar vaistininke parekomendavo ajurvedini kremuka. kaina juokinga (6.76 lt), o sake tikrai veiksmingas. Visos vaistines darbuotojos sake isbandziusios ant saves, savo vaiku.
Tad manau parasysiu ir jums, kai baigsite naudoti brangius kremukus ar pleistriukus, galite pabandyti si krema "Clearwin".
Instrukcija rusiskai surasyta, tai sunkiai man sektusi ja issifruoti. Mazas lapukas lietuviskai uzrasyta: efektyvus ajurvedinis kremas nuo randu, pigmentiniu demiu, tamsiu ratilu po akimis. mazina nudegimu, ipjovimu zymes ir kitus odos defektus. Kremas minkstina, svelnina oda ir suteikia sveika spalva. Gamintojas "Asa Oversiz" INDIJA.
Aš noriu pabandyt, tik įdomu kur Kaune man jį gaut hm kartais aš ir nusiimu pleistrus, palieku parai be nieko, aliejuku pateplioju super

pabandyk per interneta paieskot pavadinima susivedus. As ryt vaziuoju i Kauna, tai galiu tau nupirkt, atvest. mirkt2
VVaidaVV
VVaidaVV

Pranešimų skaičius : 911
Join date : 2010-12-19

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Akvilexxx Pen. 05 06, 2011 10:43 pm

VVaidaVV rašo:
Akvilexxx rašo:
VVaidaVV rašo:Iki sio naudojau vien Mepiform pleistriukus. na superiniai jie, bet vakar uzsukau i universiteto vaistine, sakau gal kokio apiejuko, pamaitinti odai, kur randeliai. Tai vaistininke sake geriausias aliejukas randeliams - paprasciausias alyvuogiu aliejus. Atsimenu ta pati C.R.I.S.T.A.L. sake (dingusi ji jau is sm)
Bet dar vaistininke parekomendavo ajurvedini kremuka. kaina juokinga (6.76 lt), o sake tikrai veiksmingas. Visos vaistines darbuotojos sake isbandziusios ant saves, savo vaiku.
Tad manau parasysiu ir jums, kai baigsite naudoti brangius kremukus ar pleistriukus, galite pabandyti si krema "Clearwin".
Instrukcija rusiskai surasyta, tai sunkiai man sektusi ja issifruoti. Mazas lapukas lietuviskai uzrasyta: efektyvus ajurvedinis kremas nuo randu, pigmentiniu demiu, tamsiu ratilu po akimis. mazina nudegimu, ipjovimu zymes ir kitus odos defektus. Kremas minkstina, svelnina oda ir suteikia sveika spalva. Gamintojas "Asa Oversiz" INDIJA.
Aš noriu pabandyt, tik įdomu kur Kaune man jį gaut hm kartais aš ir nusiimu pleistrus, palieku parai be nieko, aliejuku pateplioju super

pabandyk per interneta paieskot pavadinima susivedus. As ryt vaziuoju i Kauna, tai galiu tau nupirkt, atvest. mirkt2
Galim ir taip padaryt, būtų šaunu clap
Akvilexxx
Akvilexxx

Pranešimų skaičius : 660
Join date : 2011-01-14
Age : 40
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  VVaidaVV Pen. 05 06, 2011 11:37 pm

Akvilexxx, parasiau asmenine zinute GF
VVaidaVV
VVaidaVV

Pranešimų skaičius : 911
Join date : 2010-12-19

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Akvilexxx Pen. 05 06, 2011 11:39 pm

VVaidaVV rašo:Akvilexxx, parasiau asmenine zinute GF
Ačiū, jau mirksiukas
Akvilexxx
Akvilexxx

Pranešimų skaičius : 660
Join date : 2011-01-14
Age : 40
Miestas : Kaunas

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Lialyna Pen. 05 13, 2011 4:38 am

priminkit man prasau, viska pamirsau po 1 OP. Mano naujam papuliui 3 savaites, kai gydytojas iseme siulus uzkliajavo man pkleistriuka. as iki siol esu su juo. ar jau reikia nuimt??? kai einu i dusa ant virsaus uzklijuoju kuris neperslampa, po to nuimu, o ta palieku.
Lialyna
Lialyna

Pranešimų skaičius : 128
Join date : 2010-12-01
Age : 39
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP - Page 2 Empty Re: Pleistrai, tepaliukai ir kita po OP

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume